Команда юних техніків Шостки гідно представила Сумщину й стала переможцем Всеукраїнського конкурсу

 Поділитися

Поділитися в

 Як повідомлялося раніше, протягом усього минулого тижня тривали Всеукраїнські онлайн-змагання з початкового технічного моделювання. Змагались 46 дітей віком від 7 до 10 років у складі 23 команд з різних регіонів України.
 Сумську область на змаганнях представляли вихованці гуртків «Початкового технічного моделювання», «Лего конструювання» Шосткинської станції юних техніків Артем Жирний (керівник – Михайло Кибенко) та Ілля Бабак (керівник – Ганна Бабак).
 Програмою змагань передбачалося теоретичне тестування, виконання технічного, конструкторського та творчого завдань. Кожен з учасників брав участь лише у двох етапах. Змагання відбувались у молодшій (7-8 років) та старшій (9-10 років) групах.
 Про зайняті призові місця юними техніками Шостки у кожен з днів змагань повідомлялося раніше.
За інформацією директор Шосткинської СЮТ Тетяни Манакової, за підсумками 4 етапів команда Сумської області, яку представляли шосткинці, із загальною сумою балів 160,6 посіла почесне І місце. На другому місті команда Львівської області (158,4 б.).
Третє місце поділили команди Полтавської (157,1 б.) та Хмельницької (156,7) областей.
Переможці змагань нагороджені дипломами.
– Початкове технічне моделювання – це перші кроки до пізнання цікавого світу техніки, перші спроби власної творчої діяльності, опанування молодшими школярами початковими технічними та технологічними знаннями, вміннями і навичками. Щирі вітання Артему та Іллі, велика подяка керівнику команди Михайлу Кибенку за якісну підготовку дітей до змагань. Завдяки досвідченому керівнику гуртка Михайлу Кибенку вихованці Станції юних техніків Шостки вже більше 10 років є переможцями не тільки обласних, але й Всеукраїнських змагань з початкового технічного моделювання, – говорить Тетяна Манакова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору