Команда шосткинських ролерів стала другою на Відкритому чемпіонаті області

Знай наших!, Спорт 17:16, 22.06.2021

Вихідними, що минули, 19 та 20 червня, у Шостці відбувся відкритий чемпіонат Сумської області зі швидкісного бігу на роликових ковзанах. Змагання зібрали 66 учасників з Києва, Сум та Шостки. Честь Шосткинської КДЮСШ «Барса» захищало 32 спортсменів.

Забіги відбулися на стадіоні «Барса». Учасники чемпіонату долали дистанції у 100, 500 та 3 000 метрів. Спортсменів розділили на 5 вікових груп.

У підсумку 12 медалей додому повезли кияни, дещо поступилися їм господарі траси – у шосткинців 9 медалей. З них три золоті, одна срібна та 5 бронзових. Перші місця вибороли Поліна Великоконь, Артем Моісеєнко та Єлизавета Филипович.

«Ми поступилися суперникам зі столиці, тому що роликовий біг – це їхній основний вид спорту, вони свою майстерність відточують увесь рік. А наша сила все таки у ковзанах», – говорить тренер шосткинської команди Андрій Горшечников.

І додає, для впевненої перемоги над суперниками не вистачило підготовки на якісній трасі. Уся родина шосткинських спортсменів ролерів-ковзанярів сподівається, що міська влада таки подарує їм 400 метрів асфальту на стадіоні «Свема»

«Доріжка, яку торік зробили на стадіоні «Барса», пішла хвилями. Наступного року ми вже не зможемо приймати змагання на ній. Нам конче необхідне нове покриття для тренувань та проведення чемпіонатів», – зауважує Андрій Горшечников.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!