Команда Шосткинської школи-ліцею – переможець Всеукраїнського інтернет-турніру з природничих дисциплін
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора відбувся фінал змагань Всеукраїнського інтернет-турніру з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація». За перемогу змагалася і команда “Вікторія” учнів Шосткинського НВК: СШ-ліцею.
Як повідомляє заступник директора з навчально-виховної роботи навчального закладу Ірина Коляденко, турнір містив складні запитання з п’яти галузей знань (фізика, астрономія, біологія, географія та хімія). Змагатися довелося з сильними суперниками з Харкова, Луцьку та Кам‘янець-Подільського. Кілька годин тривали хвилювання та напружена інтелектуальна боротьба…
Як результат, І місце у фіналі турніру виборола команда учнів ШНВК:спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей «Вікторія».
У складі команди-переможниці були талановиті учні: Гліб Романько, Єлизавета Клочко, Маргарита Томкус, Марія Кобченко, Анастасія Ходот, Дар’я Побойна.
Технічну підтримку здійснював Ігор Ткач.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: