Команда шосткинської КДЮСШ «Барса» виступила на турнірі з індорхокею у Вінницькій області
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 10 січня, в м. Літин, що на Вінниччині, завершився Відкритий турнір з хокею на траві у приміщенні серед юнаків та дівчат 2010 р. н. та молодше.
Як повідомляє Фейсбук-спільнота «Хокей на траві – Шостка», в турнірі взяли участь вісім клубів із Вінницької та Сумської областей.
За результатами змагань, перше і друге місце посіли команди ДЮСШ «Авангард» (Калинівка). Бронзовим призером стала «Україночка» (Сумська область).
Шосткинці, яких тренують В’ячеслав Махотков та Ігор Яковенко, посіли 5 місце
Підсумки Відкритого турніру з хокею на траві у приміщенні серед юнаків та дівчат 2010 р. н. та молодше
- ДЮСШ «Авангард»-1 (м. Калинівка)
- ДЮСШ «Авангард»-2 (м. Калинівка)
- «Україночка» (Сумська область)
- ХК «Вінниця1981-МДЮСШ №1» ВМТГ (Вінниця)
- КДЮСШ «Барса» (Шостка)
- СДЮШОР «Динамо» (Сумська обл.)
- ОСДЮСШОР «Олімпія-Горрун» (Вінницька область)
- ОСДЮСШОР «Олімпія» (Вінницька обл.)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: