Дерматолог
Авто Світ

Команда шосткинської КДЮСШ «Барса» виступила на турнірі з індорхокею у Вінницькій області

Спорт 21:16, 10.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 10 січня, в м. Літин, що на Вінниччині, завершився Відкритий турнір з хокею на траві у приміщенні серед юнаків та дівчат 2010 р. н. та молодше.

Як повідомляє Фейсбук-спільнота «Хокей на траві – Шостка», в турнірі взяли участь вісім клубів із Вінницької та Сумської областей.

За результатами змагань, перше  і друге місце посіли команди ДЮСШ «Авангард» (Калинівка). Бронзовим призером стала «Україночка» (Сумська область).

Шосткинці, яких тренують В’ячеслав Махотков та Ігор Яковенко, посіли 5 місце

Підсумки Відкритого турніру з хокею на траві у приміщенні серед юнаків та дівчат 2010 р. н. та молодше

  1. ДЮСШ «Авангард»-1 (м. Калинівка)
  2. ДЮСШ «Авангард»-2 (м. Калинівка)
  3. «Україночка» (Сумська область)
  4. ХК «Вінниця1981-МДЮСШ №1» ВМТГ (Вінниця)
  5. КДЮСШ «Барса» (Шостка)
  6. СДЮШОР «Динамо» (Сумська обл.)
  7. ОСДЮСШОР «Олімпія-Горрун» (Вінницька область)
  8. ОСДЮСШОР «Олімпія» (Вінницька обл.)

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору