Команда шосткинської КДЮСШ “Барса” стала п’ятою на чемпіонаті України з хокею на траві в приміщенні
Поділитися в
Копіювати посилання
З 16 по 18 лютого в м. Хотин Чернівецької області проходив чемпіонат України з хокею на траві в приміщенні серед юнаків 2012-2013 років народження. У чемпіонаті взяли участь 12 команд, зокрема і юнаки із Шостки.
Команди були розподілені на 4 групи по три команди в кожній. Переможці груп виборювали місця з 1 по 4. Команди, які зайняли друге місце в підгрупі, сперечалися за 5-8 місце, а команди, які зайняли 3 місце в підгрупі, змагалися за 9-12 місце.
Як повідомляють у Шосткинській спортшколі, команда КДЮСШ “Барса” у підгрупі виборола друге місце, а в підсумку чемпіонату – п’яте.
Тренери В’ячеслав Махотков, Ігор Яковенко, Ілля Мороз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: