Команда шосткинської «Барси» – срібний призер турніру з футзалу
Поділитися в
Копіювати посилання
У Конотопі відбувся турнір з футзалу серед гравців 2015-2016 років народження.
В ньому взяли участь 6 команд із Сумської та Чернігівської областей.
Команда КДЮСШ «Барса», яку тренує Юрій Літвинов, на груповому етапі здобула дві перемоги, а у фінальному матчі поступилася 2:4 команді господарів – ДЮСШ м. Конотоп.
Таким чином, шосткинці стали срібними призерами змагань.
Назар Щербань був визнаний кращим гравцем нашої команди, а Ярослав Шумара – кращим воротарем турніру, інформує КДЮСШ «Барса».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: