Дерматолог
Авто Світ

Команда шосткинської «Барси» – срібний призер турніру з футзалу

Спорт 09:31, 16.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі відбувся турнір з футзалу серед гравців 2015-2016 років народження.

В ньому взяли участь 6 команд із Сумської та Чернігівської областей.

Команда КДЮСШ «Барса», яку тренує Юрій Літвинов, на груповому етапі здобула дві перемоги, а у фінальному матчі поступилася 2:4 команді господарів – ДЮСШ м. Конотоп.

Таким чином, шосткинці стали срібними призерами змагань.

Назар Щербань був визнаний кращим гравцем нашої команди, а Ярослав Шумара – кращим воротарем турніру, інформує КДЮСШ «Барса».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору