Дерматолог
Авто Світ

Команда шосткинської “Барси” – переможець турніру з футболу “Весна-2024”

Спорт 12:21, 29.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

24-25 травня в Шостці відбувся турнір з футболу “Весна-2024” серед юнаків 2014-2015 років народження. У змаганнях взяли участь 5 команд: ДЮСШ м. Глухів, ДЮСШ “Дружба” м. Дружба, ДЮСШ “Олімп” м. Кролевець, КДЮСШ “Барса-1” та КДЮСШ “Барса-2” м. Шостка.

Про це інформують у Шосткинській спортшколі.

Команди зіграли кожна з кожною і за набраними очками місця в турнірній таблиці розподілилися таким чином:

І місце – КДЮСШ “Барса-1” (12 очок);

ІІ місце – ДЮСШ “Олімп” м. Кролевець (9 очок);

ІІІ місце – ДЮСШ “Дружба” м. Дружба (4 очки);

4 місце – ДЮСШ м. Глухів (4 очки);

5 місце – КДЮСШ “Барса-2” (0 очок).

Команда шосткинців, перемігши всіх своїх суперников, забила 18 голів і пропустила лише 2 м’ячі.

Гравці “Барси-1” підняли кубок переможців  та отримали золоті медалі.

В номінації кращий гравець команди пам’ятні статуетки отримали: Назар Щербань – КДЮСШ “Барса-1”, Дмитро Фомін – КДЮСШ “Барса-2”, а гравець нашої команди Григорій Кравченко був визнаний кращим гравцем турніру і також нагороджений пам’ятним призом.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору