Команда Шосткинського ліцею виграла 10 000 грн. гранту на реалізацію проєкту встановлення безконтактних питних фонтанчиків

 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, у 2018-19 роках АТ «Фармак» спільно з ГО УЕК «Зелена хвиля» розпочали проведення серії позашкільних занять з екоосвіти для середніх та старших класів 10 шкіл Києва та 10 –  Шостки.  Сьогодні екоосвітня платформа поширена по всій Україні. Вона об’єднує і створює екологічний актив молоді, популяризує екологічний спосіб життя, підвищує культуру ресурсо- та енергозбереження. Наприкінці курсу навчання щороку школи традиційно подають найкращі еко-проєкти, спрямовані на вирішення екологічних проблем конкретної школи, та отримують фінансову підтримку на реалізацію від АТ «Фармак», а усі учасники – подарунки та сертифікати від організаторів.

Як зазначає АТ «Фармак», ще один навчальний рік в «Екошколі» позаду. Десятки учнів отримали нові знання з енергозбреження, змін клімату, біорізноманіття тощо. Школярі, які пройшли повний курс навчання, підготували власні проєкти для своїх шкіл.

Цього року, за підтримки АТ «Фармак», в різних куточках України буде реалізовано 5 кращих проєктів, зокрема встановлення  рекуператорів, сонячних панелей, екологічної лабораторії…

Переможцем цьогоріч визнаний проєкт «Шкільне подвір’я – дзеркало мого мікрорайону» Полонської гімназії на Хмельниччині. На території гімназії планують зробити дерево із сонячними панелями, лавками для відпочинку та зарядками для гаджетів. Винахід приверне увагу до альтернативних джерел енергії та заощадить електроенергію.

Друге місце  – проєкт «EcoLab для всіх» освітнього закладу із села Дубриничі, Закарпатської області. Школярі будуть створювати простір для проведення екологічних досліджень у своїй школі.

Третє місце посів проєкт «Рекуперація. Енергозбереження» команди з міста Ладижин, Вінницької області. У шкільних класах встановлять рекуператори тепла.

Традиційно «Фармак» нагороджує випускників і дарує міні-гранти на реалізацію кращих ідей,.

Додатковими грантами на реалізацію кращих ідей відзначили проекти «Еколабораторія GreenSchool» учнівЗапорізького НВК №109 та «Безконтактний питний фонтанчик із модулем видачі в пляшку» учнів Шосткинського НВК: школа-ліцей із Шостки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору