Команда Шостки стала чемпіоном України зі стрибків на акробатичній доріжці На Чемпіонаті України та Всеукраїнських змаганнях зі стрибків на акробатичній доріжці

Знай наших!, Спорт 17:03, 12.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

 З 5 по 9 квітня у Вінниці пройшов Чемпіонат України серед дорослих та Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці. У них взяли участь команди Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Житомирської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Львівської областей. Деякі області були представлені двома або трьома командами. Сумську область представляли 22 спортсмени Шосткинської КДЮСШ «Барса».
 В загальнокомандному заліку команда Сумської області посіла почесне перше місце. В жіночих командних змаганнях команда Сумської області-1,  у складі  Ірини БузирьовоїСофії Бучинської,  Валерії Єгіної та Діани Денисової, стала чемпіоном України.
 Команда дівчат Сумської області-2 посіла шосте місце.
 У чоловічих командних змаганнях юнаки Шостки (команда у складі Тимура Старжинського, Романа Шулежка, Євгенія Тарасенка та Артема Великоконя) стали срібними призерами Чемпіонату України.
 Абсолютну першість та звання чемпіонки України у жіночих стрибках виборола Діана Денисова.
 У фінальних змаганнях з багатоборства у  Вікторії Фащук – 6 місце,  Ірина Бузирьова– 8 місце.
У І вправі – Вікторія Фащук стала шостою, Софія Бучинська – сьомою, Ірина Бузирьова – восьмою.
У ІІ вправі Ірина Бузирьова була восьмою.
У стрибках серед чоловіків: І вправа – Роман Шулежко отримав 5 місце, Євген Тарасенко – 8 місце; ІІ вправа – Артем Великоконь – 6 місце.
 До речі, представниця Львівської області Анна-Марія Вагіла, яка зараз навчається у Шосткинській школі №1 стала срібною призеркою Чемпіонату України у командних змаганнях та отримала п’яте місце у ІІ вправі.
 У Всеукраїнських змаганнях золото вибороли Тетяна Плавко (вікова група 2011-2013 р.н.), Орина Єлецька (вікова група 2009-2010 р.н.), а Аріна Покрова стала четвертою.
 Артему Великоконю та Роману Шулежко присвоїли звання «Майстер спорту України».
Вже на початку травня команда Шостки візьме участь у Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат та Всеукраїнських змаганнях у м. Дрогобич.
Про це інформує КДЮСШ “Барса”.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору