Команда школи № 7 – чемпіон міста! + Фото + Відео

Футбол 21:49, 12.10.2021

Сьогодні, 12 жовтня, відбулися вирішальні матчі Чемпіонату Шостки з футболу серед школярів.

На стадіоні «Барса» пройшов фінал, у якому зійшлися команди школи № 7 та ліцею. Практично весь перший тайм ліцеїсти провели в атаках, але безрезультатно. А у другому таймі спрацювало золоте футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Футболісти школі № 7 скористались стандартним положенням, відкривши рахунок після виконання кутового.

Проте невдовзі їх суперники встановили стасус-кво. Гравці команди ліцею розіграли показову комбінацію, яка завершилася класним голом. Всі намагання забити ще успіху командам не принесли.

За регламентом, у разі нічиї переможець фіналу визначався у серії пенальті. У футбольній лотереї більше пощастило футболістам школи № 7. Майстерно зіграв голкіпер команди Дмитро Жура, який парирував один з ударів з позначки… Цей сейв і приніс чемпіонський титул збірної школи № 7.

У матчі за бронзові нагороди, зіграли команди гімназії та школи № 11. З рахунком 3:1 перемогли гімназисти.

Нагороди чемпіонам і призерам вручив начальник відділу охорони здоров’я та спорту Віктор Ждаміров.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!