Колишньому очільнику Шосткинської ЦРЛ присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України»
Поділитися в
Копіювати посилання
З нагоди 30-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами кращих українців за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю в різних галузях.
Згідно Указу Президента №607/2021 «Про відзначення державними нагородами України» від 30 листопада поточного року, почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєно директорові Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який раніше багато років очолював Шосткинську ЦРЛ та Шосткинську станцію екстреної медичної допомоги, Анатолію Александренко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: