Колишній очільник Сумської ОВА вчетверте став батьком
Поділитися в
Копіювати посилання
Колишній голова Сумської ОВА Дмитро Живицький учора, 5 квітня, у Фейсбук поділився радісною новиною, у нього народилася четверта донька.
“Коли у чоловіка народжується син, то він стає батьком, а коли народжується донечка – він стає татечком. Щасливий бути татечком чотирьох принцес! Дякую, моя кохано, Дар’я Живицька! Дай Боже, тобі, моє сонечко, і усім українським діткам жити у рідній мирній щасливій Україні!”, – написав Живицький.
Він додав, що українців має знову стати 50 мільйонів, тож закликав і інших “працювати” над поліпшенням демографічної ситуації в державі, бо сам не впорається.

Дружина Д.Живицького з трьома старшими доньками. Фото: Фейсбук-сторінка Дмитра Живицького
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: