«Колос» втратив перемогу у Конотопі
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 4 вересня, шосткинський «Колос» провів черговий матч Чемпіонату області з футболу серед команд Першої ліги.
У Конотопі наші футболісти зустрічалися з місцевим ФК «Шахтар-ДЮСШ Маміашвілі». Гості втратили перемогу на останніх хвилинах матчу. Тоді рахунок був 2:3 на користь ФК «Колос». Арбітр призначив пенальті у ворота шосткинці і господарі зрівняли рахунок – 3:3.
Наша команда продовжує лідирувати у чемпіонаті Сумщини. В активі шосткинців 29 очок. На найближчих переслідувачів – ФК «Дружба» – на 7 очок менше. Сьогодні ФК «Дружба» на виїзді обіграла глухівський «Велетень-2» (1:2).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: