«Колос» вдома не зміг перемогти, але залишився лідером обласного чемпіонату

Футбол 16:29, 27.06.2021

Вчора, 26 червня, шосткинський «Колос» в п’ятому турі Чемпіонату Сумщини з футболу серед команд Першої ліги вдома зіграв з ФК «Дружбою».

Легкої прогулянки у наших футболістів не вийшло. Звичайно, на грі «Колоса» позначилась відсутність забивного форварда Максима Зенченко, який травмувався.

Основні події розгорнулися у доданий до першого тайму арбітром час. Спочатку відзначилися гості, а буквально за 2 хвилини м’яч в сітку воріт «Дружби» вколотив Антон Москаленко.

На жаль, всі спроби шосткинців подолати оборонні редути суперника ні до чого не призвели. Футболісти з Дружби змогли зберегти нічийний рахунок. В підсумку 1:1.

У інших матчах ФК «Шахтар -ДЮСШ Маміашвілі» познущався над «Лідером» (С.-Буда) – 8:0, а глухівський «Велетень-2» без проблем на виїзді переміг «Дружбу» з Соснівки з рахунком 0:3.

Не дивлячись на нічию у матчі з ФК «Дружба», шосткинський «Колос» залишився на першій сходинці турнірної таблиці. У нашої команди 13 очок. Далі розташувалися ФК «Шахтар -ДЮСШ Маміашвілі» (Конотоп) та «Велетень-2» (Глухів). У них по 10 очок.

Джерело: Асоціація футболу Сумської області

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!