Дерматолог
Авто Світ

Колектив Шосткинського міськрайонного суду долучився до челенджу «Коробка вдячності для ЗСУ»

Суспільство 19:50, 19.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Колектив міськрайонного суду долучився до челенджу «Коробка вдячності для ЗСУ».

Представники Феміди підтримали ініціативу волонтерського центру «З любов’ю в серці». «Ми вдячні всім захисникам і захисницям за захист України», – зазначили у міськрайонному суді.

Нагадаємо, волонтерський центр «З любов’ю в серці» проводить челендж під назвою «Коробка вдячності для ЗСУ». Його мета – висловити вдячність нашим мужнім і хоробрим воїнам та підтримати їх.

Долучитися до челенджу можуть усі бажаючі – будь-яка небайдужа людина, батьки з дітьми, дружній колектив чи просто ініціативна група людей. Необхідно покласти в коробку речі, які вважаєте за потрібне для наших захисників. А також – лист або записку вдячності чи побажання і принести/відправити до ВЦ «З любов’ю в серці».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору