Дерматолог
Авто Світ

Клуб з Сумської області зіграв з «Шахтарем» у Кубку України

Футбол 18:02, 30.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 30 жовтня, у Києві відбувся матч 1/4 фіналу Кубка України.

ФК «Вікторія» (Суми) зустрічалася з одним з найтитулованіших вітчизняних клубів – донецьким «Шахтарем».

На жаль, сенсації не сталося. Гранд українського футболу легко здолав сумську команду. Рахунок у матчі – 0:3. «Шахтар» у першому таймі відзначились Єгор Назарина та Олександр Зубков. У доданий арбітром час (на 90 +1 хвилині) ще один гол забив досвідчений Ярослав Ракіцький.

Таким чином, «Шахтар» виходить у півфінал Кубка України.

 

 

 

Фото: Асоціація футболу Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору