Клуб з Сумської області зіграв з «Шахтарем» у Кубку України
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 30 жовтня, у Києві відбувся матч 1/4 фіналу Кубка України.
ФК «Вікторія» (Суми) зустрічалася з одним з найтитулованіших вітчизняних клубів – донецьким «Шахтарем».
На жаль, сенсації не сталося. Гранд українського футболу легко здолав сумську команду. Рахунок у матчі – 0:3. «Шахтар» у першому таймі відзначились Єгор Назарина та Олександр Зубков. У доданий арбітром час (на 90 +1 хвилині) ще один гол забив досвідчений Ярослав Ракіцький.
Таким чином, «Шахтар» виходить у півфінал Кубка України.
Фото: Асоціація футболу Сумської області
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: