Клієнти ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” рекомендують: юридичні споживачі електроенергії про “E-Svitlo”

Споживач 18:42, 9.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Працівники центрів обслуговування клієнтів поцікавилися думкою бізнес-клієнтів про роботу особистого кабінету та його переваги. Користувачі сервісу розповіли, які послуги можна отримувати дистанційно після реєстрації в “E-Svitlo” та наскільки це зручно.

Як зазначає головний енергетик ТОВ “ВІТЧИЗНА” Антон Король, особистий кабінет споживача електроенергії – універсальна інтернет-платформа, що об’єднала послуги постачальної та розподільчої компаній, тому це зручний інструмент для швидкого вирішення питань електропостачання.

– Активно користуюся сервісом “E-Svitlo”. Зазвичай у особистому кабінеті передаю показники, завантажую рахунки, перевіряю поточний баланс за особовим рахунком, а також переглядаю інформацію щодо аварійних відключень об’єктів підприємства тощо. До слова, маю два акаунти – юридичного споживача, яким користуюся з робочих питань, і побутового, що дозволяє стежити за споживанням електроенергії вдома та контролювати нарахування і платежі, – говорить Антон Король.

– Через особистий кабінет передаю показники. Дуже зручно, що не треба особисто приносити звіт про обсяги спожитої електроенергії, – каже підприємець із Шостки Леонід Похтель.

Підприємець Павло Вертюченко із Глухова також задоволений роботою сервісу. Впевнений, що усі прогресивні споживачі електроенергії мають зареєструватися у “E-Svitlo”.

– Через особистий кабінет подаю звіт АТ «Сумиобленерго» в електронній формі, отримую рахунки за спожиту електричну енергію від ТОВ “ЕНЕРА СУМИ”.  Це значно спрощує документообіг. Не потрібно особисто приходити до клієнтського офісу оператора системи розподілу чи електропостачальника, можна відкрити та роздрукувати рахунки, переглянути архів. Якщо є стабільний інтернет, необхідна інформація доступна 24/7, – розповідає Павло Вертюченко.

– Основною перевагою онлайн-обслуговування є мобільність. Потрібен лише інтернет – за лічені хвилини можна подати щомісячний звіт, перевірити наявність рахунку від постачальника, сплатити кошти, – все це, не виходячи з дому, – додає сумчанин Олександр Шалаш.

Порядок реєстрації в особистому кабінеті є на сайті. Також у попередніх публікаціях можна ознайомитися із функціями сервісу.

ESVITLO” – ЗРУЧНИЙ СЕРВІС, ДОСТУПНИЙ КОЖНОМУ!

За матеріалами інформаційно-консультаційного центру, Сумського, Конотопського, Глухівського, Шосткинського ЦОК

 

 

Джерело: сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору