Кінно-спортивний клуб «Шостка» – срібний призер змагань «Flying Horse Cup» ІІ етапу Професійної кінної ліги (PEL) + Відео

Знай наших!, Спорт 19:24, 24.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Минулих вихідних, 20-23 травня, у селі Круглик на базі КСК «Flying Horses School» на Київщині за підтримки Асоціації кінного спорту України PEL відбулись відкриті змагання з подолання перешкод «Flying Horse Cup», ІІ етап Професійної кінної ліги (PEL).

Протягом трьох днів спортсмени та коні змагалися у рейтингових маршрутах PEL та Magnat Shop Road of Champions. У змаганнях європейського рівня взяла активну участь і команда Кінно-спортивного клубу «Шостка».

У складі команди Шостки виступав Едуард Гармаш на Еквіді та Гаррі, а  Микола Пилипейко на трьох конях – Кіко, Чакані та Кальдероні.

Едуард Гармаш вдало виступив на Еквіді на маршруті 110 см, а у парі з Гаррі без штрафних пройшов маршрут “125 см”. Микола Пилипейко – на маршруті “110 см” з Кіко та Чаканою.

У парі з Кальдероном Микола Пилипейко на маршруті з висотою перешкод 135 см став переможцем.

Наступного дня змагань, знову успішно виступила спортивна пара Микола Пилипейко та Кальдерон на маршруті Гран-прі з висотою перешкод 140 см та була допущена до перестрибування.

У результаті перестрибування на маршруті з висотою перешкод 150 см Микола Пилипейко та Кальдерон стали срібними призерами змагань.

Микола Пилипейко та Кальдерон, Гран-прі, перестрибувння, висота – 150 см

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору