Каратисти Шосткинського району вибороли 7 медалей на Чемпіонаті м. Суми з карате Вадо-кай
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора у Сумах відбувся Чемпіонат м. Суми з карате Вадо-кай серед починаючих спортсменів. За медалі боролися близько сотні новачків.
Як повідомив тренер, керівник клубу “Самурай” та голова Шосткинської районної федерації карате Ігор Кучер, 4 спортсмени Шосткинського району вибороли 7 медалей. І це добрий результат.
Злата Кучер – І та ІІІ місця, Цветана Стеценко – два І, Єгор Подставка – ІІ та ІІІ, Андрій Алфьоров – ІІІ місце.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: