Каратисти Шосткинщини завоювали п’ять медалей на престижних змаганнях CHERNIVTSI OPEN KARATE ‘25
Поділитися в
Копіювати посилання
22-23 листопада у м.Чернівці пройшов міжнародний турнір високого рівня (національна Премʼєр Ліга карате) CHERNIVTSI OPEN KARATE ‘25. Змагання зібрали 800 атлетів із 37 клубів та 2-х країн.
Команда Шосткинського клубу караие “Самурай” (Глухів/Шостка) повернулися з потужним результатом на 4 заявлених спортсменів:
А саме:
КУЧЕР Злата має дві золоті медалі (ката та ком. куміте)
ЛУГОВА Олександра здобула “золото” (куміте) та “бронзу” (ката).

НАЛИВАЙКО Нікіта (куміте).
За крок до медалі зупинився Бірін Нікіта.
Тренер – Ігор Кучер.

У цьому році це останній турнір такого високо рівня, але не остання спортивна подія. Закінчити рік планують традиційними клубними змаганнями, де визначать кращих маленьків самурайчиків на SAMURAI CUP ‘25.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: