Дерматолог
Авто Світ

Каратисти Шосткинщини увійшли у топ-10 Кубку Києва

Спорт 10:40, 11.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Минулими вихідними у Києві пройшов 2 етап Кубку Києва з карате ʼ26. У

У змаганнях взяли участь 500 спортсменів з близько 20 клубів країни, зокрема й вихованці клубу карате «Самурай» (Шостка/Глухів).

За результатами змагань спортсмени із Шосткинщини увійшши у топ-10, виборовши медалі різного гатунку. Додому наші земляки привезли 4 “золота”, 6 “бронзових” нагород та 10 “срібних.

Переможцями та призерами стали:

  • Карабута Анна
  • Головач Ярослав
  • Новик Нікіта
  • Подставка Єгор
  • Шевцов Артем
  • Андрос Олег
  • Одноліток Максим
  • Шумицька Єлизавета
  • Мартиненко Максим
  • Лугова Олександра
  • Сидоренко Варвара
  • Радченко Богдан
  • Фролова Орина.

Дітей підготували тренери: Кошель Анастасія, Кашара Софія та головний тренер – Кучер Ігор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору