Каратисти Шосткинщини увійшли у топ-10 Кубку Києва
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулими вихідними у Києві пройшов 2 етап Кубку Києва з карате ʼ26. У
У змаганнях взяли участь 500 спортсменів з близько 20 клубів країни, зокрема й вихованці клубу карате «Самурай» (Шостка/Глухів).
За результатами змагань спортсмени із Шосткинщини увійшши у топ-10, виборовши медалі різного гатунку. Додому наші земляки привезли 4 “золота”, 6 “бронзових” нагород та 10 “срібних.
Переможцями та призерами стали:
- Карабута Анна
- Головач Ярослав
- Новик Нікіта
- Подставка Єгор
- Шевцов Артем
- Андрос Олег
- Одноліток Максим
- Шумицька Єлизавета
- Мартиненко Максим
- Лугова Олександра
- Сидоренко Варвара
- Радченко Богдан
- Фролова Орина.
Дітей підготували тренери: Кошель Анастасія, Кашара Софія та головний тренер – Кучер Ігор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: