Дерматолог
Авто Світ

Каратисти Шосткинщини потрапили у трійку найсильніших на обласному чемпіонаті

Знай наших!, Спорт 11:02, 27.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

25 травня, у Сумах відбувся Чемпіонат та Кубок Сумської області з карате.

У змаганнях взяли участь 250 спортсменів з усієї області та гості з Ніжина. Загалом було представлено 6 клубів.

Честь Шосткинщини захищав клуб карате “Самурай”, у складі якого висиупають вихованці з Шостки та Глухова.

Як повідомив тренер клубу та голова Шосткинської районної федерації карате Ігор КУЧЕР, за результатами змагань “Самурай” став третім у загальнокомандному заліку. Переможці Чемпіонату – клуб «Прогрес» м. Суми.

Усього вихованці шосткинського клубу вибороли 7 золотих, 6 срібних та 8 бронзових медалей.

Чемпіонами Сумщини стали: Злата КУЧЕР, Єгор ПОДСТАВКА, Артем РОЙ, Гліб РОЙ, Цвєтана СТЕЦЕНКО, Нікіта НАЛИВАЙКО, Герман ГАПОНЕНКО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору