Дерматолог
Авто Світ

Каратисти із Шостки стали “срібними” призерами “Кубку Гетьманщини”

Спорт 11:42, 1.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Минулими вихідними, 30 березня, у м.Глухів відбувся 6-й “Кубок Гетьманщини-2024” відкритий Кубок Шосткинського району з карате Вадо-кай.

У турнірі взяли участь близько 120 спортсменів з м.Глухів, м.Шостка та Шосткинського району.

За результатами змагань перемогу здобув клуб “Самурай” м.Глухів. Друге місце посів “Самурай” м.Шостка, трійку замкнув “Самурай” смт.Свеса.

“Золотими” призерами змагань стали:
Лугова Олександра – Шостка
Кучер Злата – Глухів
Кузіна Ірина – Глухів
Козлова Марія – Глухів
Євдокименко Архіп – Глухів
Кошель Анастасія – Шостка
Цигикал Ілля – Глухів
Алфьоров Андрій – Глухів
Бречка Тимофій – Глухів
Гапоненко Герман – Глухів
Павлік Захар – Шостка
Рибалка Денис – Глухів
Бурик Даніїл – Глухів
Плахута Михайло – Шостка
Лугіна Артем – Шостка
Стеценко Цвєтана – Глухів
Хлібород Андріана – Свеса
Челядіна Вероніка – Глухів
Бірін Нікіта – Глухів
Товстуха Олексій – Глухів

З переможців змагань буде сформована збірна району для участі у Чемпіонаті області.

Організаційний комітет змагань – Шосткинська районна федерація карате Вадо-кай, голова – Ігор Кучер.

Підготував спортсменів, тренер – Ігор Кучер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору