Сервис Центр

Карантинные посты на въездах в Шостку оснащены пирометрами + Фото

Безпека, Здоров'я 19:01, 6.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

На выходных санитарно-карантинные посты, расположенные на въездах в Шостку со стороны поселка Воронежа и города Глухова были оснащены пирометрами, с помощью которых медицинские работники могут контролировать температуру у людей, въезжающих в город.

Содействие в приобретении приборов для бесконтактного измерения температуры тела оказал народный депутат Украины Игорь Молоток.

Парламентарий совместно с главврачом Шосткинской ЦРБ Олегом Штогриным принял участие в тестировании пирометров на карантинных постах.

 – Тестування показало, що прилади дистанційного вимірювання температури дають змогу оперативно отримати дані про стан здоров’я водіїв та пасажирів транспортних засобів, які в’їжджають до Шостки. Є нюанси налаштування, але впевнений, що за пару днів тестів вони будуть вирішені. Дякую медикам, поліцейським та всім співробітникам санітарно-карантинних постів за роботу. За кілька годин перебування на постах, я добре зрозумів наскільки це важко і разом з тим важливо. Очевидно, що пірометри дадуть змогу істотно знизити ризики безконтрольного пересування містом людей з високою температурою і ймовірністю інфікування коронавірусом, – сообщил Игорь Молоток.

Стоит отметить, что народный депутат с первых дней включился в работу по поддержке мероприятий, направленных на противодействие распространению коронавируса.

В частности, были приобретены средства индивидуальной защиты и дезинфектанты для медицинских учреждений Шостки и Конотопа, а также необходимая бытовая техника: стиральные машины, бойлеры.

 – Але дуже швидко стало зрозуміло що і цього недостатньо. Отримав безліч звернень стосовно допомоги у придбанні масок, дезінфікуючих засобів, захисних костюмів.  Вдалось досягти домовленостей щодо придбання засобів індивідуального захисту та антисептиків для людей, які кожного дня знаходяться на «передовій» боротьби з коронавірусом, а також для найбільш вразливих і незахищених з групи ризику. Знайшли спільну мову з керівництвом кролевецької фабрики, де відшивають якісні захисні маски і костюми, що відповідають вимогам безпеки. Також замовлено партію антисептичних засобів для рук, виробництво яких налагодило підприємство «Кловін Україна», розташоване у Шостці, – проинформировал парламентарий.

По информации Игоря Молотка, первую партию масок и костюмов уже получили. Часть масок передана ветеранским организациям города, большая часть костюмов поступит в медицинские учреждения.

Защитные маски, костюмы, дезинфектанты, пирометры и бытовая техника приобретались за личные средства парламентария.

 – Нажаль, коронавірус вже повним ходом «крокує» Сумщиною, тож максимально намагаємось захистити наших людей. Здоров’я – це найцінніше, що ми маємо, бережіть себе, не нехтуйте правилами гігієни і карантину, – отметил Игорь Молоток.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору