Канал “1+1” допоміг Данилі Партолі з Шостки здійснити його мрію

 Поділитися

Поділитися в

Читачі Шостка.INFO уже знайомі з історією Дані:  у 3-х річному віці хлопчику поставили діагноз двобічна сенсоневральна глухота 4 ступеню. Дитина не чула ні голосу мами, ні звуків навколо. Через це, звичайно, не могла й говорити.

Гроші на кохлеарні імпанти для Дані збирали усім світом. Адже мова йшла про тисячі євро. Лише рік тому вдалося зробити операцію. Велику роль у лікуванні хлопчика відіграв благолійний фонд «Крона».  Одна з його засновниць Лариса Сидельник є партнеркою благодійного марафону Сніданку з 1+1 «Здійсни мрію». Саме вона й сприяла тому, щоб втілилася у життя мрія Данилка – хлопець хотів пізнавати звуки завдяки справжньому синтезатору.

І от він його отримав від проекту «Здійсни мрію». Лариса особисто привезла подарунок для Дані до Шостки.

«Можемо сказати точно, це один з найщасливіших днів у нашому житті за останні роки. Ми навіть не очікували, що відреагують на нашу заявку. Останні дні тепер те й робимо з сином, що вивчаємо функції синтезатора. Треба йти купувати ноти. Я вдячна Ларисі Сидельник і волонтерці проекту «Здійсни мрію» Нелі Шовкопляс за щасливі очі мого Дані», – розповідає мама хлопчика Оксана Партола.

Зараз Оксана та ВБФ “Крона” збирають кошти на мовний процесор для Данилка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору