Дерматолог
Авто Світ

Кабінет психологічного розвантаження у школі №1 отримав благодійну допомогу + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Одна з громадських організацій надала допомогу у вигляді матеріалів для ремонту кабінета психологічного розвантаження школи № 1. Про це під час апаратної наради проінформувала начальник управління освіти Наталія Сергейко.

Вона звернулася з проханням передбачити кошти у бюджеті на проведення ремонту кабінету психологічного розвантаження.

На апаратній нараді начальник фінансового управління Ольга Голушко повідомила, що проєкт основного фінансового документа Шосткинської громади на наступний рік розміщений на сайті міської ради і поданий для розгляду виконавчому комітету та депутатам міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору