Із Сум вирушив перший літній потяг «Суми-Одеса»
Поділитися в
Копіювати посилання
Перший цього сезону потяг «Суми – Одеса» вирушив увечері 15 червня зі станції Суми. Таку новину повідомляє Суспільне.
Поїзд курсуватиме, починаючи з 15-го червня, по непарних числах, у зворотному напрямку – по парних числах, від 16-го червня.
Із Сум потяг відправляється о 19.34, до Одеси прибуває об 11.33. На Сумщині він зупинятиметься на станціях Білопілля, Ворожба, Путивль і Конотоп. Їде також через Київ.
Останній раз такий потяг курсував 2019-го року. У 2020-му його скасовували у зв’язку з карантинними обмеженнями.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: