Із семи сіл Новгород-Сіверського району оголошено обовʼязкову евакуацію
Поділитися в
Копіювати посилання
З огляду на безпекову ситуацію та на запит військового командування, Рада оборони Чернігівської області ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію жителів низки населених пунктів Новгород-Сіверського району.
Евакуація почнеться 1 липня та триватиме два місяці, повідомляє голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
Розпочинаються заходи з обов’язкової евакуації мешканців таких сіл:
Новгород-Сіверська міська територіальна громада:
- с. Вороб’ївка
- с. Камінь
- с. Кам’янська Слобода
- с. Карабани
- с. Чайкине
Семенівська міська територіальна громада:
- с. Газопровідне
- с. Олександрівка.
“Також ми продовжуємо роботу з евакуації мешканців тих сіл, де відповідні заходи розпочиналися взимку. Алгоритм дій уже напрацьований. Закликаю вас поставитися до цього рішення з розумінням та відповідальністю. Евакуація — це вимушений крок, направлений на збереження вашого життя та здоров’я”, – наголосив Селіверстов.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: