Дерматолог
Авто Світ

Із семи сіл Новгород-Сіверського району оголошено обовʼязкову евакуацію

Евакуація 14:29 сьогодні
 Поділитися

Поділитися в

З огляду на безпекову ситуацію та на запит військового командування, Рада оборони Чернігівської області ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію жителів низки населених пунктів Новгород-Сіверського району.

Евакуація почнеться 1 липня та триватиме два місяці, повідомляє голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

Розпочинаються заходи з обов’язкової евакуації мешканців таких сіл:

Новгород-Сіверська міська територіальна громада:

  • с. Вороб’ївка
  • с. Камінь
  • с. Кам’янська Слобода
  • с. Карабани
  • с. Чайкине

Семенівська міська територіальна громада:

  • с. Газопровідне
  • с. Олександрівка.

“Також ми продовжуємо роботу з евакуації мешканців тих сіл, де відповідні заходи розпочиналися взимку. Алгоритм дій уже напрацьований. Закликаю вас поставитися до цього рішення з розумінням та відповідальністю. Евакуація — це вимушений крок, направлений на збереження вашого життя та здоров’я”, – наголосив Селіверстов.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору