Дерматолог
Авто Світ

Із прикордоння Шосткинщини співробітники ДСНС евакуювали двох жінок похилого віку 

ДСНС, Евакуація 20:56, 11.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Евакуаційна група ДСНС «Фенікс», до складу якої входить офіцер-рятувальник громади, працювала в одному з населених пунктів Шосткинського району.

За допомогою броньованого автомобіля рятувальники вивезли двох жінок похилого віку, одна з яких є маломобільною. Разом із найнеобхіднішими речами їх доставили до більш безпечної території, інформує ГУ ДСНС У Сумській області.

Рятувальники вкотре закликають мешканців прикордонних громад не зволікати з евакуацією. В умовах постійних обстрілів це насамперед питання життя та безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору