Шалений попит – за рік кількість IT-спеціалістів зросла на 16%

Освіта, Технології 14:52, 26.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

курси IT в Україні

На IT-ринку спостерігається шалений попит на фахівців в цій галузі. За даними Мінюсту, за останній рік кількість ФОПів у сфері збільшилася на 29 111 осіб, або на 16%, а всього їх понад 200 000. Однак навіть таке зростання на може задовольнити потреби цього сектору економіки, який дає частку у 20% всього українського сервісного експорту.

З чого почати?

Багато людей інших професій приваблює сфера IT, в першу чергу, через стабільність спеціальності та фінансове зростання пропорційне досвіду роботи. Але з чого почати? Найпростішим способом є запитатися на курси тестувальників програмного забезпечення. Наприклад, ось тут – https://lviv.itea.ua/courses-itea/qa/ Вже за 30-45 годин навчального процесу ви зможете отримати базові навички QA-тестувальника на рівні Junior.

IT-компанії пропонують вакансії QA-фахівців початого рівня із зарплатнею, починаючи від 300$.

кар'єрне зростання QA-спеціаліста

Що повинен знати QA-спеціаліст:

  • володіти англійською мовою на рівні читання;
  • знати, що таке юзер-сторі, чек-лист і тест-кейс, вміти правильно їх скласти;
  • розуміти, які види і типи тестування бувають і коли треба їх застосовувати;
  • розбиратися у продукті при відсутності документації;
  • вміти правильно складати баг-репорти.

Хто такий розробник під iOS

Якщо ви вже маєте базові навички у програмуванні та володієте математичним складом розуму, слід замислитися над опануванням спеціалізації розробника додатків під операційну систему iOS – https://lviv.itea.ua/courses-itea/mobile-development/ios-advanced/.

Після закінчення курсів слухачі зможуть займається створенням ігор, програмного забезпечення, інтерфейсів і оновлень для пристроїв iPhone/iPad та розміщувати їх в AppStore.

До речі, під час карантину діє приємний бонус на навчання у онлайн-форматі – знижка 25%.

Сучасні програмісти IOS використовують в своїй роботі новітню мову програмування Swift, яка в найближчому майбутньому витіснить Objective-C. Головною особливістю Swift є простота тестування і відмовостійкість, що дозволяє прискорити процес розробки в кілька разів.

Що стосується гонорарів, то тут вони значно вищі ніж у QA. Аналіз вакансій в цій ніші показує, що зарплатні у iOS-розробників стартують від 19 000 грн, а середня складає 47 000 грн.

Тож не гайте часу, якщо вирішили опанувати одну з IT-спеціальностей. Треба починати навчатися та вдосконалювати свої професійні скіли вже сьогодні. В цій індустрії ви будете відчувати себе вічними студентами, бо треба весь час вчитися новому. Постійно з’являються нові інструменти, технології, платформи.

Українські IT-компанії активно збільшують штат співробітників. У 2018 році роботодавці з топ-50 в 2 рази активніше, ніж раніше, відкривали нові офіси. Найпопулярнішими локаціями є Київ, Львів та Рівне. А найбільш затребуваними стали фахівці з Front-end, QA і PHP, на яких доводилося 31% всіх вакансій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору