Іще одна мешканка Шосткинського району отримає звання “Мати-героїня”

Нагорода 17:30, 16.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Під головуванням виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Губенка відбулось засідання комісії для попереднього розгляду питань, пов’язаних із присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня».

За даними РДА, на засіданні комісії розглядалось клопотання Середино-Будської міської ради щодо присвоєння цього почесного звання мешканці міста Середина-Буда, матері п’ятьох дітей. За результатами розгляду наданих документів члени комісії визнали, що представлена кандидатура відповідає вимогам чинного законодавства та одноголосно ухвалили рішення порушити клопотання перед Сумською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Довідково. Відповідно до Закону України «Про державні нагороди» почесне звання України є державною нагородою і є вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною. Почесне звання України «Мати- героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору