Ірина Лисенко – лікар, яка заслужила довіру шосткинців професіоналізмом і чуйністю + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Лікар – це більше, ніж просто професія. Адже медикам довіряють найцінніше – своє здоров’я, а то й життя. Довіру шосткинців сімейний лікар амбулаторії №4 Ірина Лисенко завоювала своїм професіоналізмом і людяністю. Яскравим доказом цього є 2 тисячі укладених з нею декларацій.

«Амбулаторія №4 обслуговує 16 240 мешканців нашої громади. Амбулаторія була переміщена в приміщення колишньої консультації. Ми створили комфортні умови для медичного персоналу та для обслуговування населення. Лікар Ірина Лисенко – це сімейний лікар нашого закладу, яка має найбільшу кількість укладених декларацій на обслуговування. Це показник довіри до лікаря і завжди про неї чути позитивні відгуки щодо людяності, уваги та необхідної турботи», – розповідає директор «Шосткинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Жук.

Ірина Анатоліївна лікує шосткинців уже близько 10 років.   

«Мріяла стати лікарем з дитинства. Крок у медицину був обґрунтованим», – говорить Ірина Лисенко, сімейний лікар амбулаторії №4.

Основне навантаження на лікаря лягає у першій половині робочого дня.

«Зазвичай мій робочий день починається з дзвінків. Ще до початку прийому я встигаю провести консультації телефоном. Роблю це і після прийому в амбулаторії. Також у нас є виклики додому», – додає Ірина Лисенко.

А з впровадженням медичної реформи роботи ще додалося. Доводиться багато працювати з паперами. У цьому лікарям значно допомагають медичні сестри. Вони фактично є правою рукою лікаря. Зі своєю медсесторою Тетяною Янченко пані Ірина успішно працює вже 5 років. Тетяна ж також рада, що доля звела її саме з цим лікарем.

«Вона розумний кваліфікований лікар, співчутлива до пацієнтів. З нею я отримую багато інформації з медицини», – відгукується про свого лікаря медсестра Тетяна Янченко.

Утім головна нагорода для будь-якого лікаря – це слова вдячності його пацієнтів. Їх за день Ірина Анатоліївна приймає близько 30.

«Мы можем позвонить и в 8 вечера, но доктор всегда берет трубку, дает компетентную консультацию. У меня вся семья – муж, свекровь, папа, бабушка мужа, задекларированы у этого доктора», – каже пацієнтка Наталія

 «Ирина Анатольевна по всем показателям хороший специалист. Внимательная и как человек хорошая», – додає шосткинець Михайло.

У свою чергу Ірина Анатоліївна відповідає на слова вдячності своїх пацієнтів так:

«Вільної хвилинки зазвичай немає, тому позитив я черпаю з пацієнтів. Коли я можу допомогти, коли пацієнт виходить від мене радісний і каже «Дякую» – це для мене найбільший позитив».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору