iOS чи Android: у чому різниця?

Споживач 10:40, 31.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Зараз на мобільному ринку домінують дві операційні системи — iOS та Android. З одного боку, iPhone — модні, бажані та дорогі смартфони, майже завжди флагманські. З іншого — величезна армія Android-смартфонів, де, крім флагманів, є середнячки та бюджетники. Але який би ви не хотіли купити смартфон, завжди зможете знайти його в магазині Vodafone. Тому давайте розберемося, чим iPhone відрізняються від Android-смартфонів і як вирішити, до якого табору долучитися.

Що дешевше?

Айфони дорогі, та з роками вони не стають більш дешевими. Багато топових Android-смартфонів теж дорогі, але все-таки вони дешевші, натомість швидко знецінюються. Так, за вартість iPhone 11 Pro Max із 512 Гб вбудованої пам’яті ви можете купити декілька флагманів Android. У цінник iPhone 7 вкладаються суперсучасні мультикамерні середнячки з великими безрамковими екранами Samsung Galaxy A51 і OPPO A9.

Де більше свободи?

У країні iOS живуть за законами «яблучного тоталітаризму»: всі пристрої, операційна система та базові програми створені та контролюються Apple. Залізо та софт ідеально підігнані один під одного, тому тут панує стабільність. iPhone обганяють у тестах флагмани Android та отримують оновлення через багато років. Наприклад, майбутню iOS 14 можна буде встановити на iPhone 6s п’ятирічної давності та перший iPhone SE.

У Android усе набагато цікавіше. Тут варто змінювати телефони, пробувати різні системи, відкривати в них щось несподіване, додавати необхідні функції. Також ви можете погратися зі встановленням альтернативних прошивок, наприклад, LineageOS.

У кого кращі застосунки?

Якщо iPhone, які б ви не встановили на нього застосунки, залишатиметься «самим собою» з незмінною логікою та візуальною складовою інтерфейсу (подобається вам це чи ні), то Android-пристрій за допомогою софту можна змінити до невпізнання — і це не перебільшення. Apple дуже суворо ставиться до розробників, ретельно перевіряє весь новий софт на відповідність до правил App Store Review Guidelines.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору