iOS чи Android: у чому різниця?

Споживач 10:40, 31.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Зараз на мобільному ринку домінують дві операційні системи — iOS та Android. З одного боку, iPhone — модні, бажані та дорогі смартфони, майже завжди флагманські. З іншого — величезна армія Android-смартфонів, де, крім флагманів, є середнячки та бюджетники. Але який би ви не хотіли купити смартфон, завжди зможете знайти його в магазині Vodafone. Тому давайте розберемося, чим iPhone відрізняються від Android-смартфонів і як вирішити, до якого табору долучитися.

Що дешевше?

Айфони дорогі, та з роками вони не стають більш дешевими. Багато топових Android-смартфонів теж дорогі, але все-таки вони дешевші, натомість швидко знецінюються. Так, за вартість iPhone 11 Pro Max із 512 Гб вбудованої пам’яті ви можете купити декілька флагманів Android. У цінник iPhone 7 вкладаються суперсучасні мультикамерні середнячки з великими безрамковими екранами Samsung Galaxy A51 і OPPO A9.

Де більше свободи?

У країні iOS живуть за законами «яблучного тоталітаризму»: всі пристрої, операційна система та базові програми створені та контролюються Apple. Залізо та софт ідеально підігнані один під одного, тому тут панує стабільність. iPhone обганяють у тестах флагмани Android та отримують оновлення через багато років. Наприклад, майбутню iOS 14 можна буде встановити на iPhone 6s п’ятирічної давності та перший iPhone SE.

У Android усе набагато цікавіше. Тут варто змінювати телефони, пробувати різні системи, відкривати в них щось несподіване, додавати необхідні функції. Також ви можете погратися зі встановленням альтернативних прошивок, наприклад, LineageOS.

У кого кращі застосунки?

Якщо iPhone, які б ви не встановили на нього застосунки, залишатиметься «самим собою» з незмінною логікою та візуальною складовою інтерфейсу (подобається вам це чи ні), то Android-пристрій за допомогою софту можна змінити до невпізнання — і це не перебільшення. Apple дуже суворо ставиться до розробників, ретельно перевіряє весь новий софт на відповідність до правил App Store Review Guidelines.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору