Інсталяція для унітазів та її вибір

Споживач, Торгівля 16:25, 22.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Інсталяція для унітазів

Останнім часом інсталяції для унітазів стають доволі розповсюдженими  і набирають все більшої популярності порівняно зі звичними для всіх конструкціями. Інсталяцією називається закриття зливного бачка та труб, підведених до унітаза, за металевою рамою. Таким чином залишається видимою тільки сам унітаз і кнопка для активації змиву. Конкретніше інсталяція означає раму з металу, за допомогою якої сантехнічний виріб можна встановити в різних частинах кімнати і всі труби при цьому закрити.

Переваги інсталяцій для унітазів

Якщо порівнювати, то ціна унітазів з інсталяцією, звичайно, буде вищою, ніж без неї, однак є декілька обгрунтованих переваг інсталяційної конструкції:

  • унітаз, до якого зроблена інсталяція, може стояти впритул до стіни, а це на сантиметрів п’ятнадцять ближче, ніж той, що з бачком;
  • змивна система в таких конструкціях діє надійніше, ніж у звичайних, тому зазвичай на неї набагато більший термін гарантії;
  • інсталяції є екологічними та заощаджують воду для змивання, оскільки у них механізм ретельніше працює навіть з меншою кількістю води;
  • завдяки відсутності ніжки в унітаза у ванній кімнаті стає легше прибирати, особливо мити підлогу;
  • ремонт конструкції теж можна здійснювати досить просто – через кнопку для змиву.

Вибір інсталяцій для унітазу

Існує два види інсталяційних систем:

  • рамні;
  • блокові.

Перший вид має кріплення просто на стіну. Другий же вид має тільки декілька опорних точок на підлозі та стіні, але основна вага конструкції лягає на підлогу.

Вибираючи інсталяції для унітазів, варто перш за все виміряти здатність витримувати навантаження стіною та підлогою. Для несучої стіни немає різниці, яким буде встановлення і який вид системи, а от для інших різниця є. Для тонкої перегородки, встановленої просто для розділення кімнат краще за все використовувати конструкцію першого виду.

Блоковані конструкції має меншу вартість і простіші, проте вони потребують обмурування, бо та стіна, якою буде закриватись неприваблива частина унітазної конструкції може дати тріщину. Конструкції з рамами можуть тримати вагу більше 500 кілограмів.

Компанія Cersanit зазвичай дає можливість обирати комплекти зібраних інсталяцій і вибирати для себе підходящий варіант, однак самі унітази та кнопки для змиву можна обирати самостійно. Також ця компанія виробляє ванни, душові кабіни та іншу сантехніку, керамічну плитку і безліч іншого начиння і займається продажем цих товарів у багатьох країнах. Всі товари мають сертифікати якості та гарантійний термін. Дуже зручно розташовуються заводи-виробники, що дозволяє постачати товар в короткі терміни в потрібне місце.

Кнопки для змиву виробляють в оригінальних дизайнах та з різних матеріалів. Популярними є скло, пластик і сталь. Унітази з підвісною конструкцією можуть бути виготовлені із фаянсу, пластику, акрилу, фарфору. Також вони бувають різних формі від недавнього часу пропонуються різні кольори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору