Інормаційне агентство «Північ Медіа» за підсумками року відзначене Сумською обласною радою
Поділитися в
Копіювати посилання
Слово сьогодні — це справжня зброя. У час повномасштабної війни медіа Сумщини відіграють ключову роль у захисті інформаційного простору регіону, оперативно фіксуючи події, протидіючи ворожим інформаційним атакам та викриваючи російські пропагандистські фейки.
За підсумками року голова Сумської обласної ради Олексій Романько відзначив найбільшу мережу інтернет-медіа області — Інформаційне агентство «Північ Медіа». Видання щоденно тримає в курсі подій мешканців прифронтового регіону, забезпечуючи суспільство перевіреною та актуальною інформацією.
Грамоти Сумської обласної ради вручили менеджерці з реклами ІА «Північ Медіа» Анні Колотуші та SMM-фахівчині Юлії Цілиній — за професіоналізм, відповідальну роботу та внесок у розвиток інформаційного простору області.

Окремо цінними подарунками були відзначені засновники агентства — Олександр Ярига та Роман Рибак. Їхню діяльність відзначили як приклад послідовної та принципової роботи в умовах війни, спрямованої на підтримку українського суспільства та зміцнення інформаційної безпеки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: