Індустріальний парк “Свема” у Шостці чекає на капіталовкладення бізнесменів Сумщини

 Поділитися

Поділитися в

Заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської ОДА Віктор НІКОЛЕНКО під час засідання ради підприємців ознайомив представників місцевого бізнесу з інвестиційним меню регіону.

Як повідомив Віктор Ніколенко, на сьогодні на Сумщині створено три індустріальні парки у містах Суми, Шостка та Тростянець, що потребують капіталовкладень та інвестування.

Одним із таких об’єктів є індустріальний парк «Свема» на території м. Шостка, площа – 92,0 га. Пріоритетним напрямом діяльності парку є хімічне виробництво, виробництво фармацевтичних виробів, будівельних матеріалів, деревообробка, виробництво з пластмаси, надання логістичних послуг.

Промисловий парк «Тростянець» на території м. Тростянець, площа – 39,96 га. Пріоритетними напрямками діяльності парку є переробка сільськогосподарської продукції, легка, деревообробна, автомобілебудівна та приладобудівна промисловість.

Ще одним об’єктом для інвестування є індустріальний парк «Суми», ініціатором створення якого є Сумська міська рада, площа земельної ділянки – 17,5 га. Пріоритетні напрями діяльності – це переробна промисловість (виробництво легких металевих пакувань, виробництво компонентів до автомобілів, зокрема, електротехнічне оснащення та прилади, виробництво виробів з пластмас, харчова промисловість), науково-дослідна діяльність, транспорт та складське господарство, в тому числі підготовка та зберігання сільськогосподарської продукції.

Віктор Ніколенко закликав підприємців Сумщини активно долучатися до інвестиційних процесів та вкладати у розвиток економіки області, ставати соціально відповідальним бізнесом.

Сумська ОДА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору