Ігор МОЛОТОК: «Зареєстровано проект Постанови, яка не дозволить Уряду підвищувати тарифи»

Суспільство 20:57, 21.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це у своєму відеозверненні повідомив народний депутат України Ігор МОЛОТОК (депутатська група «За Майбутнє»).

Зокрема, парламентарій акцентував увагу, що високі тарифи – це питання номер один в умовах повного локдауну та тотального падіння економіки.

 – Українці, мешканці Сумщини опинились в ситуації, коли у них, з одного боку, постійно знижується рівень доходів, а з іншого – «росте» комуналка. Крім того, суттєво зменшились видатки на субсидії, підтримку незахищених верств населення. Влада тим самим показує свою некомпетентність і нездатність захистити людей, – зазначив Ігор МОЛОТОК.

Варто зазначити, що у 2019 році на субсидії було виділено 58 млрд грн, а на 2021 рік передбачили лише 36 млрд грн.

Парламентар повідомив, що політична сила «За Майбутнє» зареєструвала проект Постанови за номером 4609 про скасування підвищення тарифів і запровадження річного мораторію на ріст цін на комунальні послуги.

 – Ми будемо вимагати негайного розгляду цієї постанови на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради. Депутати, які підтримають це рішення – допоможуть зупинити тарифний геноцид, заборонивши піднімати ціни на газ, електричну енергію, теплозабезпечення, водовідведення, водопостачання, принаймні, до кінця цього року, – підкреслив Ігор МОЛОТОК.

Парламентар висловив надію, що більшість народних депутатів дослухаються до ініціативи, яка, в першу чергу, виражає сподівання виборців і проголосують за Постанову.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору