Ігор Молоток: «Підвищення тарифів має бути скасовано і зупинено»

Суспільство 21:12, 20.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

На розгляд Верховної Ради винесено проект Постанови «Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо скасування необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв та введення мораторію терміном на 1 рік на підвищення тарифів на енергоносії».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив один з авторів проекту – народний депутат України Ігор Молоток.

Парламентарій, разом з колегами з депутатської групи «За Майбутнє» впевнені, що підвищення тарифів має бути не тільки скасовано, а й зупинено, принаймні на рік.

 – Наполягаємо невідкладно запровадити мораторій терміном на один рік на дію всіх постанов Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, якими з 1 січня 2021 року було підвищено тарифи на газ та його доставку, електроенергію, опалення та гарячу воду, та не допускати протягом одного року прийняття таких рішень; розробити та внести на розгляд ВР відповідні зміни до Державного бюджету на 2021 рік, якими передбачити виділення достатнього розміру коштів для покриття потреби у пільгах та субсидіях соціально незахищених верств населення; здійснити перевірку законності та обґрунтованості збільшення вартості енергоносіїв, – говориться у повідомленні.

Ігор Молоток висловлює надію, що більшість народних депутатів буде солідарна з точкою зору групи «За Майбутнє» і підтримає Постанову 4609.

Нагадаємо, що наприкінці 2020 – на початку 2021 року Кабінетом Міністрів України та Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики та житлово-комунальних послуг було ухвалено рішення, які призвели до значного підвищення вартості газу та електроенергії для населення, наслідком чого стало суттєве підвищення вартості житлово-комунальних послуг. Крім цього, при плануванні витрат Державного бюджету України на 2021 рік Уряд скоротив видатки на виплату пільг і субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору