Ігор Клименко повідомив про 22 поранених правоохоронців у Шостці
Війна 20:36, 11.03.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як уже повідомлялося сьогодні, 11 березня, окупанти завдали удару дронами по Шостці. Один з безпілотників влучив у райвідділок поліції. Постраждали поліцейські.
Як передає РБК-Україна, про це міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко заявив на зустрічі з журналістами.
За словами міністра, внаслідок російського удару будівлю райуправління поліції в Шостці було знищено.
Понад 22 співробітників було поранено.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: