Дерматолог
Авто Світ

Художниця із Шосткинської громади здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої!»

 Поділитися

Поділитися в

За результатами IV етапу XXV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», який відбувся на рівні Міністерства культури України, перемогу здобула учениця Воронізької дитячої школи мистецтв Анна ВОЛОЩЕНКО.

Підготувала переможницю викладач Віта Красновид.

“Це вагоме досягнення є справжньою гордістю для нашої школи та всієї Сумщини. Завдяки таланту, наполегливості та творчій праці ви гідно представляєте наш край на всеукраїнському рівні”, – наголосили у Воронізькій школі мистецтв.

Переможницю та викладача нагороджено дипломами і подяками за гідне представлення Сумщини на всеукраїнському рівні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору