Сервис Центр

Хто оплачує повторне підключення електроустановки?

Енергетика 11:40, 14.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Правила користування електричною енергією для населення, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 1357 від 26.07.1999, втратили чинність 26 червня 2018 року.

ПАТ “Сумиобленерго” керується вимогами постанови НКРЕКП № 312 від 14.03.2018 “Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії”, які поширюються на побутових споживачів.

У пункті 7.12 документу зазначено:

“Витрати оператора системи на здійснення робіт з припинення та відновлення електроживлення електроустановки споживача (повторне підключення електроустановки) покривається за рахунок коштів ініціатора здійснення цих робіт, які відшкодовуються йому споживачем, якщо припинення постачання (розподілу або передачі) електричної енергії споживачу здійснюється у встановленому цими правилами порядку”.

Тож, якщо Вам через заборгованість знеструмили оселю, енергокомпанія оперативно відновить електропостачання, як тільки Ви погасите борг і оплатите роботи по підключенню електроустановки. Рахунок на це отримуйте в філіях ПАТ “Сумиобленерго” за місцем проживання. Контакти за посиланням.

Якщо Ви не маєте змоги оплатити рахунок за спожиту електроенергію, є можливість скласти графік погашення заборгованості. Для цього звертайтеся до сервісного центру ПАТ “Сумиобленерго” з довідкою, що підтверджує Вашу неплатоспроможність і ми знайдемо спільне рішення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору