Хроніка незламності: шосткинські гвардійці розповіли про битву за Торецьк + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У вересні 2024 року у жорстокі бої на Торецькому напрямку вступили шосткинські гвардійці.
Як інформує Східне оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України, в середині серпня 2024 року росіянам вдалося вийти на околиці Торецька. Попри численні втрати ворог день за днем рухався на захід, поширюючи свій контроль вздовж траси Т0516, поступово проникаючи та закріплюючись у сусідніх кварталах.
У вересні на допомогу оборонцям Торецька прибули шосткинські гвардійці.
Відео підготовлено у рамках циклу «Хроніка незламності». Це реальні свідчення про героїзм українських воїнів, які протистоять повзучому м’ясному наступу росіян.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: