Дерматолог
Авто Світ

Хроніка незламності: шосткинські гвардійці розповіли про битву за Торецьк + Відео

Війна 13:02, 11.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У вересні 2024 року у жорстокі бої на Торецькому напрямку вступили шосткинські гвардійці.

Як інформує Східне оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України, в середині серпня 2024 року росіянам вдалося вийти на околиці Торецька. Попри численні втрати ворог день за днем рухався на захід, поширюючи свій контроль вздовж траси Т0516, поступово проникаючи та закріплюючись у сусідніх кварталах.

У вересні на допомогу оборонцям Торецька прибули шосткинські гвардійці.

Відео підготовлено у рамках циклу «Хроніка незламності». Це реальні свідчення про героїзм українських воїнів, які протистоять повзучому м’ясному наступу росіян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору