Храми Шостки, де є підвальні приміщення, дають укриття під час повітряної тривоги і збирають харчі та речі для тих, хто їх потребує

 Поділитися

Поділитися в

Прес-служба Конотопської єпархії опублікувала звернення архієпископа Конотопського і Глухівського Романа з проханням об’єднатися заради допомоги та припинення кровопролиття. Зокрема наголошується, що в храмах Конотопської єпархії, у т.ч. і у Шостці збираються речі та продукти харчування для всіх, хто так чи інакше потребує цього. А в разі повітряної тривоги люди можуть сховатися у тих храмах де є підвальні приміщення.

“Шановні жителі міст та сіл Конотопської єпархії!

Дорогі брати та сестри!
З огляду на те, що ми сьогодні переживаємо біду, яка прийшла на нашу, Богом спасаєму українську землю,звертаюся до всіх жителів Конотопської єпархії з проханням об’єднатися заради допомоги та припинення кровопролиття.

Від воєнних дій гинуть наші воїни та мирне населення, збільшується кількість біженців.

У всі часи війни або інших лихоліть духовенство завжди возносило свої молитви до Бога та до Божої Матері прохаючи Їх про мир, здоров’я та спокій.
Ось і сьогодні, в кожному міському та сільському храмі Конотопської єпархії виголошуються акафісти та молебні за воїнів наших, за хворих та скалічених, за тих хто опинився без даху над головою, бо ми віримо, що без Бога “ніщо і ніяк”.
У храмах міст Конотопу, Шостки, Глухова, Кролевця, Путивля, Ямполя та С.-Буди збираються речі та продукти харчування для всіх, хто так чи інакше потребує цього. Добрі справи робити ніколи не пізно, тому хто бажає, може долучитися та внести і свою лепточку до цього богоугодного діяння.
Нагадую, що як і раніше, в Управлінні Конотопської єпархії (вул. Б. Хмельницького, 7) щодня видаються гарячі обіди для нужденних. Час видачі з 13:00 до 13:30.
Повідомляю, що в разі повітряної тривоги люди можуть сховатися у тих храмах де є підвальні приміщення.
Дорогі брати і сестри. В нас зараз одна мета – вистояти у війні, яка прийшла зі сторони Росії. Для цього ми повинні не панікувати, не впадати у відчай а об’єднатися в молитві, в добрих справах та в допомозі один одному. Тільки так ми зможемо вистояти та показати нашим захисникам, що у них надійний тил.
Вірю, що Всемилостивий Господь допоможе кожному із нас пройти достойно це випробування та отримати перемогу над ворогом!”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору