Дерматолог
Авто Світ

Хотіла заробити, а втратила 1 млн 360 тис. грн: шосткинка перерахувала гроші шахраям

Кіберзлочини 11:27, 23.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Шосткинка стала жертвою шахраїв. Жінка втратила понад 1 мільйон 360 тисяч гривень.

Про це повідомили в ГУНП в Сумські області.

До Шосткинського райуправління поліції звернулася 41-річна жінка. Правоохоронцям вона розповіла, що під час спілкування з невідомим користувачем телеграму дізналася про можливість легко заробити гроші. Для цього їй треба було виконати ряд завдань по бронюванню туристичних послуг і готелів в інтернеті.

Зловмисник переконав, що для швидшого і більшого прибутку потрібно вкласти власні кошти, і чим більше, тим краще. Протягом тижня жінка перерахувала на запропоновані їй картки 1 364 721 гривню. 

“Зрозуміло, що ані прибутку, ані повернення власних грошей у такому «бізнесі», де виграє лише шахрай, ніколи не буде”, — коментують у поліції.

Фото ілюстративне 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору