Хореографічні колективи Шосткинського ЦЕВу танцювали, щоб зібрати недостатні кошти на тепловізор захисникам
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 10 червня, у Шостці, біля ЦЕВ “Юність”, пройшов благодійний захід “Дякуємо захисникам за змогу навчатись” на підтримку захисників і захисниць України.
Виступали вихованці народного ансамблю народного танцю “Джерельце” (керівники – Людмила Маковець та Яна Трет’як), народного хореографічного ансамблю “Сюрприз” (керівник – Олексій Дейнека), ансамбль спортивно-бального танцю “Реверанс” (керівник – Марина Барсукова).
Під час заходу кожен мій долучитися і задонатити кошти на придбання тепловізору для захисників.
Таким чином, за даними ЦЕВу, сьогодні було зібрано 15045 грн.
– Дякуємо кожному хто взяв участь, наближаємо Перемогу разом! – зазначають організатори.









Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: