Хокеїсти шосткинської “Барси” – бронзові призери чемпіонату України з хокею на траві
Спорт 13:40, 8.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Три дні тривав Чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 2006-2007 р.н. У змаганнях взяли участь 4 команди. Сумщину представляли спортсмени шосткинської КДЮСШ “Барса”, вихованці тренерів В’ячеслава Махоткова та Ігоря Яковенка.
У вирішальній грі шосткинці поступилися майбутнім чемпіонам, команді з Вінниці “Олімпія-Авангард”, і у підсумку стали бронзовими призерами змагань.
Друге місце посіла МДЮСШ №1 (м. Вінниця).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: