Дерматолог
Авто Світ

Хокеїсти шосткинської “Барси” – бронзові призери чемпіонату України з хокею на траві

Спорт 13:40, 8.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Три дні тривав Чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 2006-2007 р.н. У змаганнях взяли участь 4 команди. Сумщину представляли спортсмени шосткинської КДЮСШ “Барса”, вихованці тренерів В’ячеслава Махоткова та Ігоря Яковенка.

У вирішальній грі шосткинці поступилися майбутнім чемпіонам, команді з Вінниці  “Олімпія-Авангард”, і у підсумку стали бронзовими призерами  змагань.

Друге місце посіла МДЮСШ №1 (м. Вінниця).

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору