Дерматолог
Авто Світ

ХК “Шостка” перемогла лідерів центрального регіону та вийшла у фінал обласного чемпіонату з хокею

Знай наших!, Спорт 15:39, 10.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Відбулися півфінали чемпіонату Сумської області з хокею серед чоловіків.

Команда ХК “Конотоп” перемогла команду ХК “Бобри” з ранунком 11:4.

ХК “Шостка” зустрілася з переможцями центрального регіону, командою ЗК “Суми”. І шосткинці виявилися  сильнішими у цій грі. Вона закінчилася з рахунком 4:1

“У нашій команді відзначились Дмитро Турочка, Данило Якибюк, Ростислав Яковенко та Євген Соловйов”, – повідомляють у хокейному клубі.

У неділю відбудуться фінальні ігри. За бронзу змагатимуться ХК “Суми” з ХК “Бобри”. У фіналі зустрінуться ХК “Конотоп” та ХК “Шостка”. Команди претендують на “золото” цьогорічного сезону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору