ХК “Шостка” перемогла лідерів центрального регіону та вийшла у фінал обласного чемпіонату з хокею
Поділитися в
Копіювати посилання
Відбулися півфінали чемпіонату Сумської області з хокею серед чоловіків.
Команда ХК “Конотоп” перемогла команду ХК “Бобри” з ранунком 11:4.
ХК “Шостка” зустрілася з переможцями центрального регіону, командою ЗК “Суми”. І шосткинці виявилися сильнішими у цій грі. Вона закінчилася з рахунком 4:1
“У нашій команді відзначились Дмитро Турочка, Данило Якибюк, Ростислав Яковенко та Євген Соловйов”, – повідомляють у хокейному клубі.
У неділю відбудуться фінальні ігри. За бронзу змагатимуться ХК “Суми” з ХК “Бобри”. У фіналі зустрінуться ХК “Конотоп” та ХК “Шостка”. Команди претендують на “золото” цьогорічного сезону.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: