ХК «Шостка» – Чемпіон Сумщини!
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 11 лютого, в Сумах відбувся фінал Чемпіонату області з хокею.
У вирішальному матчі зустрілися принципові суперники – ХК «Шостка» та ХК «Конотоп». Нагадаємо, що в цьому сезоні конотопці двічі обіграли шосткинців. У домашньому матчі наші хокеїсти зазнали прикрої поразки, поступившись лише у серії булітів.
А ось у фіналі ХК «Шостка» впевнено переміг з рахунком 5:2. Відзначились Назар Батеха, Ростислав Яковенко, Ілля Карман, Данило Якибюк, Артем Пищік.
Шосткинець Данило Якибюк визнаний кращим гравцем Чемпіонату області.

У складі нашої команди блискуче зіграли зовсім юні хокеїсти – 15-річні Дмитро Турочка та Назар Батеха.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: