Хакер із Луцька вкрав з рахунку однієї з лікарень Сумщини майже 5 млн грн
Поділитися в
Копіювати посилання
За процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Суми повідомлено про підозру двом чоловікам, які викрали кошти з рахунків сумської медичної установи, повідомляють у прокуратурі.
Один із підозрюваних – 45-річний житель Луцька, дистанційно встановив відповідне програмне забезпечення на комп’ютер бухгалтера одного з сумських медичних закладів.

У такий спосіб він отримав доступ до рахунків установи, після чого перерахував 4 млн 980 тис. грн на рахунок знайомого підприємця, якому було відомо про походження коштів.

За клопотанням слідчого та прокурора рішенням суду підприємцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю звільнення під 2 млн 330 тис. грн застави.
Стосовно його спільника – питання ще вирішується.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: