Дерматолог
Авто Світ

Хакер із Луцька вкрав з рахунку однієї з лікарень Сумщини майже 5 млн грн 

Прокуратура 13:37, 5.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

За процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Суми повідомлено про підозру двом чоловікам, які викрали кошти з рахунків сумської медичної установи, повідомляють у прокуратурі.

Один із підозрюваних – 45-річний житель Луцька, дистанційно встановив відповідне програмне забезпечення на комп’ютер бухгалтера одного з сумських медичних закладів.

У такий спосіб він отримав доступ до рахунків установи, після чого перерахував 4 млн 980 тис. грн на рахунок знайомого підприємця, якому було відомо про походження коштів.

За клопотанням слідчого та прокурора рішенням суду підприємцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю звільнення під 2 млн 330 тис. грн застави.

Стосовно його спільника – питання ще вирішується.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору