Гуртку історико-технічного стендового моделювання у Шостці виповнилося 30 років!

 Поділитися

Поділитися в

 У цьому році гурток історико-технічного стендового моделювання (ІТСМ) Шосткинської станції юних техніків відзначає ювілей – 30 років.
 – Завдяки нашому директору – Тетяні Анатоліївні Манаковій вперше в Сумській області, у нас в Шостці, у 1992 році було засновано гурток, тоді ще молодого незнайомого напрямку: історико-технічного стендового моделювання. В Україні цей напрямок дитячої технічної творчості в той час тільки набирав обертів, але наш гурток одразу став місцем згуртування, корисного та цікавого дозвілля для молоді, – розповідає керівник гуртка Олександр Пархоменко.
 За його словами, протягом трьох десятиріч діяльності гуртка ІТСМ дуже багато хлопців та дівчат пройшли школу юного моделіста. І якщо не всі стали переможцями різних рівнів змагань, конкурсів з історико-технічного стендового моделювання, то всі пам’ятають теплі, щирі стосунки в колі друзів на заняттях гуртка.
 А ще – майже одразу після заснування на базі гуртка сформувався клуб ІТСМ, який об’єднав в своїх лавах дорослих ентузіастів стендового моделювання нашого міста.
– Нам є чим пишатись. За 30 років існування гуртка «Історико-технічного стендового моделювання» вихованці здобули біля тисячі перемог на конкурсах та виставках різного рівня від міських до міжнародних. Після закінчення навчання ні один з гуртківців не забув чого їх вчили на заняттях, насамперед, любити рідну Україну, пишатися віковими здобутками Батьківщини та захищати її в разі потреби.
 Всіх причетних до ювілею вітаю, а святкувати будемо після перемоги. Слава Україні!– зазначає Олександр Пархоменко.

Фото – Олександра Пархоменка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору